9. évfolyam

 9. A

Osztályfőnök: Módos Anikó

(szakgimnázium, informatika ágazat)

 Bedrey Gabriella Ágnes

Cserháti Dániel

Domonkos Csaba Márk

Farkas Tamás Ferenc

Fehér Dániel

Fekete Zsolt

Forró Dominik

Főző Krisztián

Gosztola Bence

Horváth Alexander András

Kebelei Csaba

Kende Péter

Kopácsi Daniel

Kostevc Dániel Norbert

Kovács Gergő

Kovács Tamás

Kreiter Imre

Láng Krisztián

Laskó-Smuk Fanni

Leyrer Balázs Valentin

Marjanovic Ármin

Marton Krisztina

Molnár Bence

Neuwirth Máté

Pinezits Roland

Pintér Ákos

Ropoli Kevin

Steiner Balázs

Steiner Bendegúz

Stöckert Benedek Lajos

Toma Krisztofer Barna

Tóbi Dominik

Török Dániel

Tüskés Krisztián

Víg Doroti

Zergi Ádám

Zselinszky Krisztofer

 9.C

Osztályfőnök: Major Mihály

(szakgimnázium, gépészet ágazat)

 Baán PatrikBalázs Máté

Bokon Dániel

Czirják András

Cserpes Patrik

Dukai Norbert

Erdős Balázs

Farkas Bálint

Filó Bence György

Gorzsás Ádám Antal

Heiner Bence Alexander

Hipságh Péter

Horváth Bence Imre

Horváth Zolta Farkas

Istvánffy László

Iván Kristóf

Juhos Iván

Kiss Attila

Kocsis Bálint

Krátki Attila

Lentavits Bálint

Major Márton

Nagy Tamás

Oláh Dávid

Prekker Norbert Péter

Rőder János Benjámin

Saly Gábor

Szabó Dorián

Tobak Dávid

Tóth István Szabolcs

Tujmer Marcell

Vörös Mike Zsolt

 9.D

Osztályfőnök: Jandl Ervin

(szakgimnázium, gépészet ágazat, közlekedésgépész)

 Balaskó BalázsEndrei Dániel Rudolf

Farkas Benjámin

Holper Bálint

Kalmár Dávid

Katona István

Kovács Dániel

Lajber Márton

Mészáros Gábor

Nagy Bence

Németh Marcell

Pék Zoltán Miklós

Pere Panna

Piroska Tamás

Pozsgai Balázs

Róth Konrád

Sági Bence

Simon Barnabás

Spéder Márk

Tschürtz Dániel

Udvardi Gergő

Vadas Zoltán Adrián

Varga Levente

Vértesi János

Vinnai Ferenc

Zahuczki Ákos

 9.E

Osztályfőnök: Bágyi Imre

(szakközépiskola, villanyszerelő szak)

 Badics AttilaBíró Martin

Bödecs Ernő

Ferenczi Krisztián

Gosztom Tamás

Göltl Krisztián

Gráczol Donát Balázs

Horváth Imre Balázs

Horváth Renátó

Jagadics Patrik

Kovács Dominik

Kristály Tamás Milán

Kun Roland Xavér

Márk Adrián

Molnár Dániel

Nagy Márk

Princzes Róbert

Sobor Martin

Szijártó Patrik

Szűcs Szilveszter

 9. F

Osztályfőnök: Kertész Mihály

(szakközépiskola)

 Gépi forgácsoló

Fülöp Patrik Lajos

Farkas Dániel

Fodor Dániel

Horváth Márk

Kelemen Dominik László

Kiss Erik

Kovács Bence Tamás

Kovács István

Major Erik

Nagy Tamás Dávid

Németh Csaba

Németh Dominik

Németh Kristóf

Pásztor István

Szabó Bence

Szeidl Simon

Központifűtés – és gázhálózat rendszerszerelő

Bakó László

Horváth Csongor

Horváth Dávid

Kiss Dániel

Mester Dávid Kristóf

Molnár Kristóf Gábor

Nagy Dávid József

Pinezits Brendon Benjamin

Varga Sebestyén

 9.S

Osztályfőnök: Csátaljay Gábor

(szakgimnázium, sport ágazat)

 Ács DominikAntal Patrícia

Balogh Viktória

Bognár Ádám

Borsos Filip

Buzonics Dominik Ádám

Dobos Máté

Godawszky Zsófia

Gönczi Bence

Gyimesi Bianka

Hárs Virág

Herceg Melani

Horváth Dzsennifer Mária

Jónás Adorján

Kabai Szeréna

Kalmár Dominik

Kovács Júlia

Lajtos Adrián

Nagy Zsolt

Molnár Botond

Németh Bence

Németh Ede

Németh Patrícia

Pálos Patrik

Pichler Igor

Stefaniga Tibor

Szilágyi Marietta Borbála

Tóth Adrián Bence

Tóth Dániel

Zselinszky Kevin

Zsolnai Gabriella Dominika

 

Comments are closed.